Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Monte Carlo: D. Goffin - F. Lopez

11.4.2016 thiemos

Alexander Zverev je na 54. místě, je mu 18 let, a před měsícem v Davis cupu nám proti Berdychovi ukázal skvělý tenis. Měří dva metry, má perfektní servis a forhend. Letos porazil Čiliče, dvakrát Simona, Pospísila, Dimitrova, takže dělá slušné výsledky proti kvalitním hráčům. Kariérní bilanci na antuce má 53 výher a 41 porážek, zvláště se mu povedly domácí antukové turnaje v roce 2014, kde v Hamburku došel až do SF. Zverev dokáže hrát na všech površích, ale upřednostňuje hard.Andrey Rublev je o 6 měsíců mladší, je na 158. místě a dá se říct, že umí hrát pouze na hardu. Letos vyhrál jeden challenger (na hardu). Za scou kariéru má na antuce bilanci 30 výher a 15 porážek. Minulý týden hrál v Marrakéši (na antuce), kde v kvaldě porazil Tifnoutih
o (1400 ATP) a pak prohrál s Giustinem (257 ATP), takže se nedostal do hlavní soutěže.V tomto zápase dvou 18ti letých borců jasně věřím německému tenistovi, protože má mnohem lepší výsledky a hlavně Rublev a antuka nejdou moc dohromady. Očekávám hladkou výhru Němce. Tak neváhejte a přidejte si ho na tikety!!Ať se daří!!

0.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip