Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Miami: Djokovic N. - Nishikori K.

3.4.2016 Huron

3.4.2016, 19:00

Djokovič letos opět ničí jednoho soupeře za druhým. V letošní sezoně má na svém kontě celkem 26 zápasů a pouze jedinou porážku z Dubaje, kdy skrečoval proti Lopezovi. S výjimkou turnaje AO, který sice vyhrál, ale odehrál v něm spoustu tiebreaků, byl Djokovič na každém turnaji naprosto suverénní. Djokovič letos zaslouženě sbírá jeden titul za druhým. Naturnaji v Miami už poslal domů pět soupeřů. Trochu ho potrápil až Goffin v semifinále. Předtím suveréně smáznul i Berdycha s Thiemem. V Miami Djoker zatím neztratil ani set.

Nishikori už patří delší dobu do TOP ten. Jeho maximem je 4. příčka v žebříčku. Tohoto turnaje se účastní letos už po sedmé a jeho maximem je SF z roku 2014. I Nishikori letos dokázal získat jeden titul. Získal jej na turnaji v Memphisu. Na Australian Open a Indian Wells došel vždy do čtvrtfinále. Na Australian Open mu ve čtvrtfinále zavřel bránu právě Djokovič. Zde v Miami zatím Nishikori vyřadil 5 hráčů a ztratil jeden set (s Monfilsem).

Oba hráči se v minulosti utkali celkem 8x. Souhrnně je vítězem Djokovič v poměru 6:2. Nishikori dokázal vyhrát na hard-outdoorovém turnaji v Basileji (2011) a US Open (hard-outdoor 2014). Na již zmíněném letošním Australian Open dominival Djoko, který vyhrál hladce 6:3, 6:2 a 6:4. 

Nishikori je šikovný hráč a má také formu. Jeho doménou je hlavně obrana. Obranným stylem se ale proti Djokovičovi hraje velmi špatně a jen málo kdy to přinese úspěch. Výkony Djokoviče se navíc od australského turnaje znovu zlepšily a opět působí velmi jistým dojmem. Dá se říct, že není pochyb otom, že si dnes dojde pro další titul a já si myslím, že Nishi neuhraje ani set.

Můj tip: 2:0 Djokovic

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Djokovic N. - Nishikori K. 2:0 1.45
5.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip