Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Manchester City – Borussia Mönchengladbach

8.12.2015 madarovec13

8.12.2015 ve 20:45

Zápas nabídne souboj druhého týmu tabulky skupiny D proti celku, jenž drží třetí postupovou příčku, která zajištuje start v jarní části Evropské ligy. Hosté mají skvělé období a od doby hrůzného startu do sezony už je hodně daleko a na vše se už zapomnělo, Gladbach opět šlape jako hodinky (neprohrál 13 soutěžních utkání v řadě). Poslední vystoupení na domácí půdě proti dosud v Budeslize neporaženému Bayernu skončilo třemi góly v síti mnichovského velkoklubu, stejný příděl si o týden dříve odvezl zachraňující se Hoffenheimu. Když si vzpomenu na poslední vystoupení Gladbachu v Lize mistrů, tak vidím především skvělý ofenzivní fotbal, spoustu branek a hosty ze Sevilly jak jedou domů s nadílkou čtyř branek.

Citizens naopak prožívají období zvané houpačka a jejich obrovské herní výkyvy už začínají strašit i fanoušky, viz poslední utkání na Stoke, či představení na Etihad Stadium proti The Reds. Zápasy proti slabším celkům City zvládlo a stále se tak drží ve všech soutěžích. Jejich pozice je jasná, ale majitelé vždy v této soutěži chtějí vyhrát, neboť se jedná o nejprestižnější soutěž na světe.

Proč si myslím, že oba týmy dají gól? Jedná se o zápas motivace, skvělé formy a dravého a mladého kádru proti hvězdně nabitému a finančně disponovanému týmu. Dalším faktem je pozice obou celků.  Monchengladbach nemůže spoléhat na zaváhání Sevilly a tak do zápasu půjde odhodlaně a koncentrovaně. Domácí mají v útoku super expres a na domácí půdě vždy umí vstřelit branku. V neposlední řadě bych pak poukázal na vysokou sledovanost.

Zápas ukáže ofenzivní fotbal a přinese branky na obou stranách.

Tip: oba týmy vstřelí gól

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Man.City - M´gladbach ano 1.49
3.4
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip