Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Liga mistrů: Real Madrid - AS Řím

8.3.2016 Huron

Úterý 8.3.2016, CET 20:45

Stadión: Santiago Bernabéu - Madrid

Real si bude chtít v tomto zápase pohlídat skvělý výsledek z minulého zápasu, kde vstřelil dvě branky a navíc udrželi čisté konto. Pokud AS Řím chce postoupit, bude muset zvolit poněkud útočnější pojetí hry, ne snad naprosto totální ofenzívu, to by proti tak rozjetému Realu doma byl nesmysl, ale hrát útočněji bude nutnost. Nic jiného Římanům nezbývá čehož mohou využít hráči jako Cristiano Ronaldo (v letošní sezóně Ligy mistrů vstřelil už neuvěřitelných 12 gólů, je tedy nejlepším střelcem, zatím).

Samozřejmě celý Real není jenom o hráči s číslem 7, navíc by se měli vrátit do sestavy hráči G. Bale a PEPE. Jediný tým který pokořil Real Madrid na domácím stadiónu byli hráči Atlética Madrid 0:1, Ale to je tým, na který Real příliš neumí. Jediná absence na straně domácích by měl být snad jen útočník Karim Benzema, jinak by Real měl být v kompletní sestavě.

Hosté z Říma se poslední dobou neskutečně zvedli, jak herně tak i výkony jsou skvělé, vždyť kromě toho zápasu doma s Realem sedmkrát v řadě zvítězili, naposledy podlehli 1:0 Juventusu 24.1.2015. Nicméně i přes skvělou momentální formu Římanů hostům něvěřím. Zápas ale nabídne atraktivní podívanou a bude gólově bohatý. AS Řím hlásí naprosto kompletní kádr, zatím pokud nedojde k nějakým komplikacím budou hosté v plné síle.

Můj tipZápas + oba týmy vstřelí gól (Real + Ano)

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas + oba týmy dají gól - Real Madrid - AS Řím 1+Ano 2.16
3.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip