Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Liga mistrů: Atl.Madrid - PSV Eindhoven

15.3.2016 Huron

15.3.2016, 20:45

První zápas skončil 0:0, což je pro mojí sázku klíčové. Ani za případného stavu 1:0 pro Atlético se nemusí PSV zase tolik bezhlavě nikam hnát. Stačí si počkat na jednu, dvě šance a tu potom proměnit. Gól na hřišti soupeře je skutečně velký zabiják.

První zápas se mi celkem líbil, na obou stranách bylo dost šancí. Atlético mělo asi více gólovek. Bylo to ale podle mě dáno tím, že PSV doma hráli docela vysoko a pro tyto náběhy za obranu byl prostor. Venku si myslím, že PSV budou spíše zataženější. PSV naopak můžou hrát na brejky, jediná škoda, že se Pereira na hrotu vykartoval.

Atletico v poslední době přehrálo Eibar (3:1), ale ten hraje takový docela crazy styl, to rozhodně nepůjde čekat od PSV, Las Palmas dali (3:0), ale to je zase nováček, sestřelili Vallecano (3:0), Vallecano je snad ještě horší než Eibar, ti jsou schopní vysouvat obranu na 40m od branky, když to přeženu.

Čekám hodně opatrný zápas, z obou stran. Atletico nemá podle mě aktuálně formu na to, aby otáčeli zápas nebo museli dávat víc branek. PSV v podstatě nemusí bláznit ani za stavu 0:0 ani 1:0. Domácí prostředí hovoří samozřejmě pro Atletico, ale ta nepříjemnost inkasovaného gólu podle mě bude v hlavách a bude to hra na jeden gól.

Můj tip: under 2,5g

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Atl.Madrid - PSV Eindhoven 2,5 - 1.82
4.5
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip