Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Leverkusen – Barcelona

9.12.2015 madarovec13

9.12.2015, 20:45

Leverkusen jakoby se hledal. Jízda kterou předváděl v Budenslize i na evropské půdě se poněkud zastavila. Coach Schmidt už je pod velkým tlakem a hvězdy typu Chicharito, Mehmedi či Bellarabi jsou pod tíhou špatných výsledků poněkud nesví. Jsou to ale výborní fotbalisté a velké zápasy zvládají dobře. Můžeme tedy čekat ofenzivní partii. Barcelona jede do Německa v roli jasného favorita a jede všem ukázat svou obrovskou sílu. Messi, Suaráz a Neaymar toto trio můžeme určitě čekat na trávníku a podle mě po včerejším vystoupení Madridu se budou chtít chlapci vytáhnout. Jejich poslední výsledky jsou famózní, až ten poslední na Valencii, když remizovali 1:1.

Sázka na 4 a více branek nabízí atraktivní kurz 2.30 a já věřím, že tento zápas splní mé veškeré očekávání. Nebojím se říct, že v tomto zápase uviďme výborné fotbalové momenty, góly, ale třeba i nějaké peprnější chvilky. Oko fotbalového fanouška bude s tímto zápasem spokojeno.

Můj tip: 4 a více branek

 

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Leverkusen - Barcelona 3,5 + 2.13
4.5
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip