Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Krasnodar - Sparta

25.2.2016 K0jack

25.2.2016, 19:00

Pro dnešní zápas Evropské ligy - Sparty s Krasnodarem jsem si připravil trochu netradiční analýzu. Všichni Češi, zajímající se o fotbal diskutují, jestli dnes vyhraje Krasnodar nebo Sparta, případně kdo postoupí. Moje analýza se ale týká uplně jiné sázky a vychází z jasných předpokladů.

Sparta doma hrála skvěle a svého ruského soupeře přestřílela. Kromě pozitivního výsledku 1:0 vyhrála i na počet střel (16:3, z toho 6:1 na bránu). Tento zápas bude jistě uplně jiný, protože hráči Krasnodaru vědí, že musí vyhrát. Budou se teda tlačit mnohem více do útoku i více střílet. Toho ale může využít Sparta, zahrozit z protiútoků a nějaké další střely přidat. Předpokládám tedy, že střel na bránu bude v tomto zápase o mnoho více, než v prvním “opatrném”. Myslím, že hladinu 9,5 střel na branku nebude těžké překonat a že třeba už v 75. minutě bude jasné, že se tiket bude zelenat.

Můj tip: počet střel na bránu 9,5 +

 

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet střel na bránu - FK Krasnodar - Sparta Praha 9,5 + 1.60
0.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip