Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Kohlschreiber P. - Ilhan M.

21.2.2016 thiemos

23.02., 11:00

Němec Kohlschreiber je na 29. místě ATP a svoji hru zakládá na technických úderech s různou rotací. Je to velmi pohyblivý hráč s dobrou obranou a psychickou odolností. Už 15. rokem krouží na tenisovém dění, takže má plno zkušeností s vypjatými zápasy. Letos v Aucklandu porazil Beckera a prohrál s Tsongou. Na AO schytal v prvním kole Nishikoriho, se kterým prohrál. Další týden v Sofii porazil Stakhovskeho a Dzumhura a prohrál s Troickim. Minulý týden v Rotterdamu porazil Benneteaua, Dodiga, Čiliče a v SF prohrál s Monfilsem. Z těchto výsledků si můžeme všimnout, že Phillip poráží slabší hráče, někdy i silnější (Čiliče) - zkrátka že se svou hrou dokáže porazit hráče kolem něj na žebříčku bez problému.

Jeho soupeřem je turecký tenista Marsel Ilhan, který je na 112. místě ATP. Hru zakládá na servisu, ale "vyrábí" hrozně moc nevynucených chyb a to se odráží i na výsledcích. Letos prohrál s Kuzněcovem, Nedovyesovem, Krajinovičem a Mischou Zverevem. Jediné jeho letošní vítězství je nad Larrierem (1700. ATP!) z minulého týdne, kde na Ilhana byl kurz 1,01. No, takže vidíme, že letos katastrofa. 

Phillip je taktik a svojí technickou hrou ničí soupeře. V tomto zápase by to nemělo být jinak a já pevně věřím, že Ilhana vklidu porazí. Navíc v H2H vede Phillip 1:0, když Ilhana porazil před 5 lety 6:3, 6:2. Tentokrát by to mělo dopadnout podobně a Kohlschreiber postoupí do dalšího kola bez sebemenších komplikací. Pokud vás analýza přesvědčila, přidejte si německého tenistu na tikety a fanděme společně!

Můj tip: Kohlschreiber

4.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip