Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

KHL: Avangard Omsk - Salavat Yulaev

19.3.2016 Adik02

20.3.2016 12:00

DOMÁCÍ: mužstvo Avangardu uteklo doslova hrobníkovi z lopaty. Za stavu 3:1 na zápasy se již zdálo, že by o postupujícím mohlo být rozhodnuto. Přesto dokázali urvat pátý zápas na svém ledě 3:2, když si za stavu 3:0 hráči zabrnkali na nervy svých fanoušků a nechali Salavat snížit na rozdíl jediné branky.  V šestém mači si rovněž ve druhé třetině vytvořili tříbrankový náskok, ten si naštěstí pohlídali více v klidu a dovolili domácím pouze jeden gól z hole Engqvista. Série je tak vyrovnaná a vítěz základní části východní konference může tentokrát dokonat svůj obrat.

NEJLEPŠÍ STŘELEC DOMÁCÍCH V PO: Perezhogin A., Lemtyugov N. - oba 4 góly

GÓLMAN DOMÁCÍCH V PO: Furch D. - 10 zápasů, 94,2% úspěšnost, průměr 1,84 gólů na zápas

ABSENCE DOMÁCÍ: V posledních dvou zápas scházel hlavně útočník Denis Parshin ( v PO 7 zápasů, 2+2), do série vůbec nezasáhl rovněž český snajpr Vladimír Sobotka (v PO 2 zápasy, 0+2).

.......................................................................................................................................... 

 HOSTÉ: tak jak domácí utekli hrobníkovi z lopaty, tak si hosté logicky na lopatu sedli. Odpověď je proto jednoduchá. Za prvé velkou roli by zde mohla sehrát psychická pohoda, kterou momentálně hráči Ufy příliš oplývat nebudou, za druhé jim v tom nepomůže ani fakt, že v Omské aréně se příliš nevyhrává. Omsk byl totiž v základní části poražen v čisté hrací době pouze 7x a v tomhle ohledu byl lepší v konferenci jenom Novosibirsk. Ba co hůře, samotná Ufa zde po šedesáti minutách brala výhru naposledy v roce 2010. Jako třetí důvod by mohla být i větší únava hostujícího celku. Zatím co Omsk své osmifinále zvládl v nejkratší možné době a poslal na dovolenou Nižněkamsk, Ufa se s Kazaní rvala stejně jako nyní do sedmého zápasu.

NEJLEPŠÍ STŘELEC HOSTŮ V PO: Omark L. - 5 gólů

GÓLMAN HOSTŮ V PO: Svedberg N. - 13 zápasů, 90,5% úspěšnost, průměr 2,63 gólů na zápas

.......................................................................................................................................... 

STAV SÉRIE: 3:3

18.03. Ufa - Omsk  1 : 3 

16.03. Omsk - Ufa  3 : 2 

14.03. Ufa - Omsk  2 : 1 

12.03. Ufa - Omsk  3 : 1 

10.03. Omsk - Ufa  5 : 4 

08.03. Omsk - Ufa  2 : 3 (2 : 2)

 

ČESKÁ STOPA V ZÁPASE V PO:

OMSK: Dominik Furch (gólman, viz.analýza), Michal Kempný (obrana, 10 zápasů, 2+2), Martin Erat (útok, 9 zápasů, 1+8),  Vladimír Sobotka (viz. výše)

.......................................................................................................................................... 

ZÁVĚR: čeká nás opravdu napínavé utkání, myslím hlavně defenzivního pojetí, čemuž napovídá i samotný průběh série. Vyjma druhého zápasu nepadlo v čisté hrací době více jak 5 gólů. To je také otázka gólmanů, v nichž rozhodně dominuje čech Dominik Furch. Další váhu přidávám k domácímu prostředí, neboť Salavat je silným mužstvem, ale především na domácím ledě. Venku od nového roku vyhrál v čisté hrací době jen 4x, ve vyřazovacích částech pak zvládl jednu výhru v Kazani 4:1. A možná jedna menší věc by mohla hrát ve prospěch domácích. Ufa je velice často vylučovaným týmem. V play-off nasbírala již 258 trestných minut, čehož by Omsk mohl využít ve svůj prospěch. Domácím tedy věřím, že svůj zápas minimálně v čisté hrací době neprohrají.

Přeji GL.

 

Můj tip: Výhra domácích včetně prodloužení

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Omsk - Ufa 1 1.67
4.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip