Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Iserlohn Roosters - Norimberk Ice Tigers

19.3.2016 Adik02

20.03.2016 14:30

Eissporthalle Iserlohn, kapacita: 4997 diváků

DOMÁCÍ: jak bylo řečeno, Kohouti vstoupili do play-off ze třetího místa a tudíž s výhodou začít první zápas na domácím ledě. A to je pro ně skutečně výhoda s velkým V. Jedná se totiž o mužstvo, jenž v dlouhodobé části jen 2x prohrálo v čisté hrací době a bylo tak jasně nejlepším domácím celkem celé DEL ligy. Jen pro srovnání, druzí Medvědi z Berlína, či Wolfsburg doma podlehli 7x. V dosavadním průběhu Iserlohn rovněž svou domácí sílu potvrdil, když v prvním zápase vyhrál 4:0, přičemž už v čase 1:39 byl stav 2:0 a jasně tak vyslali hostům vzkaz, že jejich tvrz bude i nadále nedobytnou. Velkou jistotou se zdá být brankář Mathias Lange, který již v základní části neměl špatné statistiky. Nyní zatím drží třetí pozici s úspěšností 95,7% a průměrem 1,53 gólu na zápas. Na soupisce zraněných jsou dlouhodobí marodi Kahle a Wruck. 

NEJLEPŠÍ STŘELEC DOMÁCÍCH V PO: Jaspers J. - 2 góly

..........................................................................................................................................

HOSTÉ: Norimberk si poměrně brzy zajistil přímý postup do čtvrtfinále a tak závěr základní části dá se říci odflákl v podobě tří porážek. Otázkou zůstává, zda takové usnutí na vavřínech je do budoucna ku prospěchu. První zápas tedy Norimberku vůbec nevyvedl. Ve druhém klání přeci jen hráči zabrali. Od 16 minuty sice opět prohrávali, ale v každé třetině poté vsítili gól a navíc do prázdné klece pojistil konečnou výhru 4:2 Reimer, nejlepší střelec Tygrů v základní části. V brance hostů vládne Tyler Beskorowany s úspěšností 93% a 2,52 průměrem.

NEJLEPŠÍ STŘELEC HOSTŮ V PO: Reimer P., Steckel D., Reinprecht S., Pfoederl L. - všichni jeden gól

..........................................................................................................................................

STAV SÉRIE: 1:1

18.03.16 Norimberk - Iserlohn 4 : 2 

16.03.16 Iserlohn - Norimberk 4 : 0 

..........................................................................................................................................

ZÁVĚR: Kohouti se umístili letos úplně nejvýše od vstupu do nejvyšší hokejové ligy Německa. Jeho hranicí se vždy stalo čtvrtfinále. Tentokrát i díky domácímu prostředí a výborné skladbě mužstva mohou pomýšlet na více. Mužstvu složenému převážně s kanadských legionářů věřím alespoň natolik, že před zraky svých fanoušků opět neprohrají v čisté hrací domě.

Přeji GL.

 

Můj tip: Výhra domácích (včetně prodloužení) 

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Iserlohn - Norimberk 1 1.59
5.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip