Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Indian Wells: Monfils G. - Ramos A.

14.3.2016 thiemos

15.3.2016, 02:00

Gael Monfils je na 16. místě a jeho hra se zakládá na servisu a forhendu, ale i bekhend má raketový. To se přímo hodí na tvrdý povrch, který tu na Indian Wells je. Včera jsem viděl jeho celý zápas proti Carreňo-Bustovi a Gael sice nehrál nejlíp, ale vítězství 2:0 si pohlídal. Letos Gael došel na Australian Open do čtvrtfinále a v Rotterdamu do finále. Je to zkušený hráč, který už nějakou dobu krouží na tenisovém světě.

Albert Ramos je na 49. místě a je to antukář. Včera překvapil proti Kyrgiosovi. Chvílemi jsem na zápas koukal a nedělejte z toho vědu - Kyrgios to flákal. Ramosova hra je na antuku - liftované forhendy, servis slabší. Letos na AO uhrál jen jedno kolo, v Dauhá a v Aucklandu vypadl v prvních kolech. Pak sehrál nějaké antukové zápasy a tady v IW porazil v prvním kole Chunga a včera Kyrgiose.

Vzájemná bilnace je 1:0 pro Francouze a já pevně věřím, že Gael přetaví tento zápas v další vítězství. Především kvůli herním stylům - Monfils by měl diktovat a vklidu postoupit do dalšího kola. 

 

Můj tip: Monfils

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Monfils G. - Ramos A. 1 1.35
4.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip