Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Hokej, přátelské utkání: Česko - Německo

4.4.2016 thiemos

6.4.2016, 18:00

Samozřejmě, je to přípravné utkání, dá se říct, že o nic nejde, ale přece jen jde o čest... A komu by se líbilo, kdybychom prohráli doma s Německem? Tady v těchto zápasech to bývá tak, že hostující tým nemá moc motivaci, zato domácí se chtějí před svým publikem předvést. Trenér Vladimír Vůjtek má k dispozici tuto sestavu: 

Brankáři: Pavel Francouz, Jakub Kovář, Dominik Furch. 

Obránci: Michal Kempný, Tomáš Kundrátek, Jan Kolář, Jakub Krejčík, Petr Zámorský, Jan Rutta, Martin Pláněk, Milan Doudera, Josef Hrabal, Bohumil Jank

Útočníci: Roman Červenka, Petr Kouka, Lukáš Kašpar, Martin Zaťovič, Lukáš Radil, Tomáš Zohorna, Robert Kousal, Tomáš Vincour, Roman Horák, Milan Gulaš, Petr Holík , Jan Hruška, Jan Káňa, Martin Dočekal, Rudolf Červený.

Když se podíváme na útočníky - tak je to docela kvalita - dost jich je z KHL, kde je úoveň hokeje dost vysoká. Obránci jsou také většinou z KHL a brankáři - to je jistota - ať do brány nastoupí kdokoliv, můžeme se na něj spolehnout. 

Němci nikdy nebyli silný hokejoví národ a nikdy neměli silnou sestavu a poslední porážka od Němců je z roku 2007.  Euro Hockey Challenge je určitá příprava na MS v hokeji, které se letos bude konat v Rusku a věřím, že Češi se chtějí dostat do herní pohody, přestože v Rusku pak doplní tým několik hráčů z NHL. Pro mě jsme v tomto zápase jasným favoritem, především díky domácímu prostředí, které v těchto přátelských zápasech určuje motivaci. 

Vsaďte si taky na české barvy!

Můj tip: výhra Česka

 

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Česko - Německo 1 1.38
4.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip