Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Giraldo S. - Elias G.

25.2.2016 Huron

25.2.2016, 17:00

Giraldo je jihoamerický tenista, který ačkoli není uplný specialista na antuku, na antuce toho za svou kariéru odehrál nejvíce. Jeho celková antuková bilance je 280/153, letos 3/2. Giraldo nejvýše pohyboval až na 28. příčce žebříčku ATP. Mezi TOP hráči se však neudržel. Tento turnaj je pro Giralda už třetí antukový v letošním roce. Dva předchozí se mu příliš nevydařily. V Buenos Aires a Riu de Janeiru vypadl vždy v OF. Vyřadil jej Cuevas (27), respektive Pella (42). Na tomto turnaji v 1. kole porazil Cecchinata (91), výsledkem 6:2 a 6:2. Giraldo se tohoto turnaje účastní po 5. v řadě. Jeho maximem je semifinále z loňského roku.

Výkony Eliase na antuce jsou letos velmi slušné. Tento turnaj je pro něj již pátý antukový. Antuka je Eliasův oblíbený povrch a dosahuje na ní svých nejlepších výsledků. Jeho celková antuková bilance je 193/130, letos 12/4. Eliasovi se povedly turnaje v Bucaramanga chall a challenger v Riu de Janeiru. V obou těchto turnajích vypadl až ve čtvrtfinále. Potrápit dokázal i silné hráče jako jsou třeba Lorenzi (52) či Bagnis (96). Zde v Sao Paulo musel Elias projít kvalifikací. V kvalifikaci měl poměrně lehčí soupeře a ztratil s nimi vždy set. V prvním kole nasloupil proti Andujarovi, který po Eliasově otočce ve druhém setu následně třetí set skrečoval. Elias se tohoto turnaje účastní už po čtvrté.

Oba hráči se utkali už na turnaji v Riu de Janeiru, který se hrál před necelými dvěma týdny. Zápas to byl velmi vyrovnaný, ale nakonec se radoval Giraldo (6:4 a 7:6). 

Ačkoliv Elias v kvalifikaci ztratil set vždy se slabšími hráči v tomto zápase mu věřím. Jeho výkony jsou o něco výraznější než výkony jeho soupeře. Bude to vyrovnaná bitva, kterou nakonec strhne na svojí stranu portugalec Elias

 

Můj tip: Elias

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Giraldo S. - Elias G. 2 2.46
4.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip