Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Fiorentina - Inter

14.2.2016 Sunsoldier

14.2.2016, 20:45

Fiorentina se celou sezónu drží u špice. V posledních několika kolech ji však utekla dvojice Neapol-Juventus. Fiorentina sbírá body hlavně doma. Ve venkovních zápasech nemá zrovna nejlepší bilanci. Aktuálně je na 4. místě s 46 body a skóre +19. Na třetí AS Řím ztrácí 1 bod a má tento zápas k dobru. V případě dnešní výhry se tak Fiorentina může posunout na 3. místo, zajišťující LM. V posledních 5 ligových zápasech Fiorentina získala 8 bodů. Šest bodů získala za domácí výhry nad Turínem a Carpi. Ostatní body poztrácela venku. V posledním ligovém kole Fiorentina remizovala pouze 1:1 na hřišti Bologne. Trenér Paulo Sousa dnes bude postrádat vykartovaného Fernándeze (Z 14/0) a zraněného Badelje (Z 16/1). K dispozici bude mít tvář týmu Valera (Z 24/3) či nejlepšího střelce Kaliniče (U 23/10). 

Inter byl také jedním z týmů, který v několika kolech vévodil tabulce. Velmi špatná forma a málo získaných bodů však zajistily propad na 5. místo. Na 5. místě má Inter 45 bodů a skóre +10. Také on by v případě dnešní výhry skočil na 3. místo, zajišťující LM. Oba dnešní soupeře dělí pouze bod. V posledních 5 ligových zápasech získal Inter pouze 6 bodů. V posledním ligovém kole ztratil Inter body na hřišti Hellasu, za remízu 3:3. Pro defenzivu Interu není určit dobrou vizitkou, že inkasovala od posledního týmu 3 branky. V posledních 3 venkovních zápasech se defenzivě Interu nedařilo vůbec. Celkem inkasoval 9 gólům, když si je rovním dílem rozdělili střelci týmů Juventus, AC Milán a Hellas. Trenér Mancini jistě není s defenzivní prací spokojen. Dnes nebude moci počítat pouze s vykartovaným Melem (Z 16/1). Také on bude mít k dispozici svého nejlepšího střelce, kterým je Icardi ( U 21/10). 

Defenziva Interu působí velmi nekonsolidovaně. Fiorentina naopak v útočné části hraje dobře. Oběma týmům jde celkem o hodně a remíza nic neřeší. Očekávám více branek. 

Tip: over 2,5g

4.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip