Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Extraliga: Třinec - Zlín

9.3.2016 Huron

10.3.2016, 17:00

Třinec po skvělé loňské sezoně, ve které se zastavil až v sedmém zápase finále proti Litvínovu, letos vůbec neobstál. S jasně nejsilnějším kádrem v Extralize, obsadili Oceláři po základní části až 10. místo a do posledních kol se museli strachovat o postup. Play off je ale na startu a začala "nová soutěž". Třinec tak klidně ještě může dokráčet pro vysněný titul.

Oceláře po celou sezonu drtí velký počet zraněných. Na marodce je vždy hned několik hráčů včetně důležitých opor. Na začátku play off tak nejsou k dispozici kapitán Klesla, hvězdný útočník Irgl nebo bojovník Žejdl. I bez těchto velkých opor ale dokázali Oceláři vyhrát jeden zápas na ledě Zlína a do Werk Areny tak přivezli slibný stav série 1:1. Třetí zápas předkola hodně napoví o postupujícím, jelikož se hraje jen na tři vítězné zápasy. Věřím v sílu Třince, který doma potáhne hlasité publikum, které i přes mizerné výsledky v dosavadním průběhu sezony na svůj tým nezanevřelo.

Můj tip: výhra Třince

4.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip