Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Extraliga, baráž: Slavia - Karlovy Vary

1.4.2016 Huron

1.4.2016, 18:00

Střetnou se týmy s rozdílnou situací. Zatímco domácí Slávisté hrají o postup do extraligy tak hosté hrají o to aby se v ní udrželi. Slávie předvádí velice pohledný a ofenzivní hokej a podle mého mínění má kvalitnější herní styl než hosté. Karlovy Vary se potáceli celou sezónu na dně. V tomto zápase nemůžeme říci, že Vary jsou v extralize a Slavia "jen v 1.lize", proto má větší šanci na výhru tým hostů. V baráži tento faktor nehraje roli.

Slávie sice prohrála v Litvínově, ale ten v poslední době začal šlapat a já si myslím že v baráži skončí první. Slávia uhrála na jejich ledě výsledek 4:2 což není vůbec špatné, když vezmeme v úvahu, že 1. gól dostala v přesilovce a 2. do prázdné branky. Vary vyhráli první zápas 6:3 doma s Jihlavou, která nejspíše bude nejslabším celkem v baráži. Nedělal bych žádnou vědu z toho že Vary takhle převálcovali Jihlavu. Slávie je soupeř, který hraje uplně jiný hokej. Navíc se bude hrát v Praze, a Slávie je doma opravdu silná, fanoušci je poženou v před a Vary budou pod tlakem. Myslím si že Slávie tento zápas dotáhne do vítězného konce, ale raději si tipnu jistější neprohru Slávie.

Vzájemné zápasy dle mého nemají nějakou hodnotu protože se poslední odehráli minulý rok.

 

Můj tip: neporohra Slavie

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Slavia - Karlovy Vary 10 1.56
4.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip