Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Extraliga, baráž: Litvínov - Jihlava

10.4.2016 thiemos

10.4.2016, 15:30

Máme tu zápas mezi Litvínovem a Jihlavou, kde předpokládám výhru domácího Litvínova. Je to zápas, kde se střetne nejsilnější a nejslabší článek této 4členné baráže. Litvínov loni vyhrál extraligový titul, letos se dostal do baráže, hlavně kvůli tomu, že z Litvínova odešlo několik opor (Ručinský, Francouz...). Jihlava společně se Slávií se dostaly z play-off první ligy právě sem do baráže. Podle mě je Slávia mnohem lepší než Jihlava. Slavia má extraligové zkušenosti z loňské sezóny a letos se chce dostat zpět do nejvyšší ligy. NO, takže Jihlava je prostě nejslabší. 

V minulém zápase Litvínov předvedl parádní obrat, když na Slávii prohrával už 0:3 a nakonec vyhrál 4:3 v prodloužení. Jinak co se týče barážových zápasů, tak Litvínov v prvním zápase porazil doma Slávii 4:2, pak prohrál 1:2 po nájezdech v Jihlavě, pak doma porazil K. Vary 5:3, pak venku prohrál s Varama 2:3 a v posledním zápase již zmíněný výsledek 4:3 po prodloužení. Litvínov má v tabulce momentálně 9 bodů a je společně se Slávií na prvním místě. K. Vary a Jihlava mají shodně 6 bodů. 

Jihlava si v baráži vede takto: V prvním zápase podlehla Varům 3:6, pak porazila doma Litvníov 2:1 po nájezdech, pak na Slávii dostala ranec 0:5, pak doma se Slávií prohrála po prodloužení a v posledním zápase porazila Vary 2:1. Vidíme, že Jihlava se na výhru pořádně natrápí - proti Varům z posledního zápasu to byla jediná výhra za 3 body v baráži. 

Papírově je Litvínov mnohem lepší, má určitě větší motivaci se udržet v extralize, má zde výhodu domácího prostředí. Když Litvínov vyhraje, upevní si pozici na prvním místě v tabulce a může být ve větším klidu. Navíc zápasy s Jihlavou jsou zápasy, kde Litvínov nemůže ztrácet body a proto si myslím, že tento zápas ovládne. Hokej je nevyzpytatelný a proto nehraju k tomuto tipu ještě počet gólů. Prostě sázím jen na čistou výhru. Nevíme, jestli to skončí 2:0 nebo 7:3....to je hokej a já radši zůstanu u tohoto kurzu, který bych vám tímto chtěl doporučit.

Můj tip: Litvínov

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Litvínov - Jihlava 1 1.38
0.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip