Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Evropská liga: Lazio - Sparta

16.3.2016 K0jack

17.3.2016, 19:00

Lazio je jedním z mála evropských klubů, které do Evropské ligy šlapou na maximum. Lazio na zápasy EL dokonce i šetří hráče v lize. K tomu došlo i před prvním vzájemným utkáním těchto dvou celků. V lize se Laziu tolik nedaří, aktuálně se nachází až na 8. místě, což znamená absenci evropských pohárů. Šanci by tak teoreticky mělo jen díky výhře v celé EL, což bude jistě těžké. Lazio bylo v prvním vzájemném utkání o mnoho aktivnější i přesto, že bylo v roli hostujícího týmu. Trenér Pioli dal jasně najevo, že odvetný zápas je pro něj velmi důležitý a nedojde tak k šetření žádných opor. Do zápasu s největší pravděpodobností nenastoupí zranění de Vrij, Konko a Basta. K dispozici jistě bude osa týmu. Lazio se tedy zejména o Kloseho, Candrevu či Milinkovič-Saviče. 

Spartě se naopak v lize velmi daří. Získává výhru jednu za druhou. Díky tomu se stále drží za Plzní, tedy na 2. místě se ztrátou 6 bodů, ale jedním zápasem k dobru. Kouč Ščasný na tiskové konferenci před zápasem o sestavě příliš prozradit nechtěl. Vypadá to, že by Sparta, ačkoliv musí střelit gól, mohla nastoupit v defenzivním rozestavení a hrát na breaky. Kouč má k dispozici kompletní kádr. Do dobré kondice se dostal už i kapitán Lafata. 

První vzájemný zápas skončil výsledkem 1:1. Tento výsledek sice nechává postupové šance otevřené, ale blíže k postupu má určitě Lazio, které bylo lepší už v prvním zápase. Na domácím hřišti očekávám ještě lepší výkon a hlavně výhru.

 

Můj tip: Lazio 

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Lazio Řím - Sparta Praha 1 1.62
5.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip