Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Dukla - Liberec

11.2.2016 Huron

12.2.2016 18:00 

Liberec je aktuálně na 4. pozici v tabulce české ligy. Šural sice přestoupil do Sparty, ale to neznamená, že Severočeši nemají i nadále pohárové ambice. Tým i přes odchod největší hvězdy zůstal poměrně silný a tak se dá očekávat, že si dveře do Evropy bude chtít nechat otevřené. Na paty jim šlape Slavia, Zlín, ale i Jablonec, který určitě není radno odepisovat. 

Dukla je 11. týmem české nejvyšší soutěže a na Liberec ztrácí celých 10 bodů. Mají sice střelecké eso, v podobě Bergra, ale tým na mě působí jaksi nekompaktně. Dle mého názoru je to tým, který zůstane i na konci sezony ve středu tabulky.

Vzhledem k vyhlídkám obou týmů v druhé polovině sezony si myslím, že Liberec přistoupí k zápasu zodpovědně, namotivovaně a uhraje Julisce alespoň remízu.

Můj tip: neprohra Liberce

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Dukla - Liberec 02 1.79
3.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip