Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Dolgopolov A. - Haase R.

25.2.2016 thiemos

26.2.2016, 00:20

V zápase mezi Ukrajincem Dolgopolovem a Holanďanem Haasem volím Alexandra a to z několika důvodů:

Tím prvním je asi styl hry obou hráčů. Robin Haase se snaží útočit, rychle zakončit balón, čímž vytváří spoustu nevynucených chyb. Oproti tomu Alex má velice nepříjemnou hru tím, že hodně rozhazuje balóny, hraje technické údery, často kraťasy, čímž deptá soupeře. Dolgopolov je na 32. místě, Haase o 30 míst za ním. Tady v Acapulcu Dolgopolov porazil Johnsona a Ferrera bez ztráty setu. Haase zde porazil Patina (800. ATP) a Bedeneho (2:1). Formu má lepší Alex. O tomto utkání mám představu takovou, že Robin do toho bude chtít vlétnout a naseká pár chyb. Další fakt je, že Dolgopolovi se zde daří - loni zde došel do čtvrtfinále a předchozí dva roky zakončil turnaj mezi nejlepšími čtyřkou. Alexander Dolgopolov by si měl se svým nizozemským soupeřem poradit, rozebrat ho svými technickými údery a dojít k vítěznému konci. Tento kurz by měl vylepšit vaše tikety.

Můj tip: Dolgopolov

 

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Dolgopolov A. - Haase R. 1 1.35
5.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip