Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Davis Cup: Německo - Česko

1.3.2016 thiemos

4.3.2016,13.00

První důvod je naše sestava - jedeme v plném složení, což je Berdych, Štěpánek, Rosol, Veselý. Němci mají v týmu Kohlschreibera, Zvereva, Browna, Petzschnera. Klíčové budou zápasy Berdycha - na tom stojí úspěch našeho týmu. Pokud Berdych vyhraje oba své zápasy, pak máme tak 95% šanci, že postoupíme. Pokud by vyhrál jen jeden zápas, bylo by to složitější a šance by podle mě byla tak 50%. 

Ale uvědomme si, že zápasy Davis cupu se hrají na tři sety, což je výhoda pro kvalitnější hráče - protože přeci jen je pro outsidera těžší vyhrát proti favoritovi tři sety než dva. 

Německá jednička je Kohlschreiber, dvojka bude nejspíš Zverev. Takže v pátek hraje Berdych proti Zverevovi - tma je povinný jeden bod. Druhý zápas bude podle mě Kohlschreiber proti Rosolovi, protože počítám, že Štěpánka bude Navrátil šetřit na debla. Rosol - Kohlschreiber - stát se může cokoliv, ale před domácím publikem by měl vyhrát Kohlschreiber tak na 70%. Takže po pátku 1:1. 

Nastává sobota a zřejmě klíčový den - čtyřhra. Na 90% nastoupí velice osvědčená dvojice Berdych + Štěpánek a za Němce bude hrát Petzschner + někdo, těžko říct kdo. Čtyřhra bude zajímavá, ale známe naše B+Š. Mají neskutečnou bilanci v Davis cupu a s jejich společným bodem se vždycky dopředu počítá. Takže když všechno půjde tak, jak má, tak budeme po sobotě vést 2:1.

No a stačí přidat ještě jeden bod - a to by měl přinést zápas mezi Berdychem a Kohlschreiberem, kde nám napoví vzájemná bilance 8:1 pro Berďu. Berdych je zkušený a hraje se na tři sety a měl by si s Kohlschreiberem poradit Kdyby náhodou ne, tak nastane pátý zápas - pravděpodobně Rosol vs. Zverev. V tomto zápase bych věřil na 65% našemu hráči, protože Zverev hraje v DC poprvé, kdežto Lukáš už má mnoho zkušeností s touto soutěží. 

Já favorituji český výběr více než sázkové kanceláře a hodně našim borcům věřím. Pokud vy také, přidejte si toto na tiket a fanděme u TV výběru kapitána Navrátila.

Můj tip: Česko

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Německo - Česko 2 1.10
3.3
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip