Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Chelsea - Porto

8.12.2015 xeem

9.12.2015 ve 20:45

Chelsea se sice aktuálně nachází na prvním místě skupiny G, ale před posledním zápasem nemá ještě vůbec nic jisté. V případě, že s Portem prohraje a Dynamo Kyjev porazí Tel Aviv, který dosud nezískal ani bod, postoupí do vyřazovací fáze LM právě FC Porto a ukrajinský Kyjev.

Svěřenci trenéra Mourinha se potýkají s příšernou formou. V anglické nejvyšší soutěži se nachází až na 15. místě a poráží jí i týmy jako Bournemouth. Hlavním problémem Blues je dávání gólů. Například ”tahoun" Hazzard v letošní sezóně ještě ani jednou neskóroval a proti rozjetému Portu to rozhodně nebude lehké prolomit. Významnou roli může sehrát i jistá trenérova nervozita, má nůž na krku a vyřazení z LM klubem, ve kterém dříve působil, by bolelo dvojnásob.

FC Porto je naopak ve formě. Drží se spolu se Sportingem v čele portugalské ligy, góly moc nedostává, ale dávat je umí (25:5). Skalp Chelsea si navíc letos už jednou odneslo (po domácí výhře 2:1). Mohou tedy být právě tím sebevědomějším týmem. Ve středečním zápase se ale bude hrát opatrně. Jde přeci jen o hodně.

Očekávám opatrnou hru z obou stran, rozhodnout může i jediný gól.

Můj tip: under 2,5 gólů

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Chelsea - FC Porto 2,5 - 1.61
3.4
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip