Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Challenger Shenzhen: Basilashvili N. - Skugor F.

22.3.2016 K0jack

23.03.2016, 08:00

Dnes startuje další ze serie další challengerů v Číně. Po vítězství z Guangzhou nastoupí Basilashvili do dalšího challengeru proti jemu dobře známému Chorvatovi Franco Skugori, hráči kterého porazil minulý týden ve čtvrtfinále výše zmíněného turnaje. Skugor v tomto zápase vyhrál první set po boji v TB (9-7), ve druhém pak jednou ztratil podání. Za stavu pak 5-4 měl 3 breakbally, ale ani jeden nezvládl využít a ve třetím setu již nedokázal navázat na svoji solidni hru z úvodu zápasu.

Vítězství v turnaji z minulého týdne znamenalo pro Basilashviliho i velký posun v žebříčku (96.). Nemyslím si ale, že dokáže předvádět takto kvalitní a vyrovnané výkony dva týdny po sobě. Určitě zapracuje únava, casu na odpočinek také nebylo mnoho. Skugor je navíc hodně solidní soupeř se kterým měl minulý týden dost práce. 

Můj tip: F. Skugor

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Basilashvili N. - Skugor F. 2 1.73
4.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip