Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

České Budějovice - Přerov

28.2.2016 thiemos

30.2.2016, 17:30

Máme tu play-off první hokejové ligy a s tím pár zápasů, kde hrají favorité. Jedním z nich jsou právě České Budějovice, které patří k největším adeptům na to vrátit se do extraligy. Los jim do prvního kola přidělil Přerov. Já sázím na čistou výhru Budějovic, dá se říct, že zde není jiná možnost. Ano, je to sice play-off, kde se může stát cokoliv, ale Budějice jsou letos na domácím ledě tak suverénní, že je musím hrát. 

Letos v tabulce skončily Budějovice na třetím místě o pouhý bod za druhou Jihlavou. Sice poslední zápas ligy prohráli, ale můžeme si to vysvětlit tím, že šetřili opory na play-off. Přerov je na 6. místě tabulky a rozhodně to není tak tradiční hokejový klub jako Budějovice. Teď, se začátkem play-off, můžeme udělat za základní částí tlustou čáru, protože play-off je úplně jiná kapitola. Tam se hraje na doraz a právě se zde ukazuje síla lepších mužstev. 

Budějovice mají extraligovou arénu, je to tradiční tým s dobrými hráči a hlavně výbornou fanouškovskou kulisou. Přerov za prvé nemá tak silnou sestavu a za druhé - v Přerově není až taková hokejová tradice a lidi tim nežijou tak jako v Budějkách. 

Jak říkám, tady hraje všechno pro Budějovice: domácí prostředí, soupiska, diváci, tradice, motivace.....To snad je dost argumentů na to, abyste si tento kurz hodili na tiket ne?: Tak přeji hodně štěstí!

Můj tip: výhra Budějovic

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Č.Budějovice - Přerov 1 1.55
5.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip