Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Brengle M. - Kvitová P.

16.2.2016 K0jack

17.02., 07:00

Chystal jsem se zahrát proti Kvitové, ať už by hrála s kýmkoli. Myslel jsem, že to bude její neoblíbená soupeřka Makarová, jenže ta dostala na frak v předchozím kole od Brengle. Petra v poslední době hraje hrozně. Bývá nervózní, dělá obrovské množství nevynucených chyb a občas v zápasech ani nebojuje. Rozhodla se prozatím pokračovat v kariéře bez trenéra, což kritizuje i její manažer Černošek. Nyní si tomto módu vyzkouší první turnaj.

 

S Američankou to má na zápasy 0:1, na antuce v Německu jí před méně než rokem podlehla 3:6, 6:7. Na tvrdém povrchu to letos má Brengle 4:3, Petra 1:2. Na Australian open se Američanka dostala o kolo dál než Petra. Věřím, že Brengle uhraje alespoň set, vždyť Petra ho umí ztratit i se slabšími hráčkami a to i v případě, že má mnohem lepší fazonu než nyní. Volím sázku v handicapu, kam se vejde i možnost, že by Petra těsně vyhrála oba sety.

 

Můj tip: Brengle +4,5g

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap gamy - Brengle M. - Kvitová P. -4,5 1 1.70
5.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip