Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Brands D. - Arnaboldi A.

22.2.2016 thiemos

23.2.2016, 10:00

Daniel Brands je na 132. místě žebříčku. Jeho maximem bylo 51. místo, ale pak onemocněl a skoro rok nehrál. Měří skoro dva metry, takže hru zakládá na servisu a forhendu. Má jednoručný bekhend a má rád krátké výměny, kde rychle zakončuje. Jeho styl hry přesně sedí na tvrdý povrch, který právě na tomto turnaji je. 

Jeho soupeřem je Ital Andrea Arnaboldi, který je momentálně na 162. místě. Ovšem co je u něj zarážející je to, že letos ještě nevyhrál... lépe řečeno letos uhrál pouze jeden set. U tohoto Itala je problém, že hraje nejradši na antuce a tam letos ještě nehrál. Loni 70% zápasů odehrál na oranžovém písku a tomu podřizuje i svou hru. Není tedy divu, že na hardu má problémy.

Tito dva hráči proti sobě ještě nehráli, ale já pevně věřím, že Brands tento zápas přetaví v první výhru! Hraje pro něj snad vše - povrch, herní styl, žebříček, forma. Tak neváhejte a dejte si Brandse na své tikety!

Můj tip: Brands

3.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip