Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Bologna - Juventus

19.2.2016 Huron

19.2.2016, 20:45

V posledních 5 ligových zápasech se Bologne podařilo získat 10 bodů. I díky aktuální formě je Bologna v polovině tabulky, tedy na 10. místě s 33 body. Trenér Donadoni v tomto zápase bude postrádat pouze obránce Rossettiniho. Zbytek kádru je kompletní. Bologna v posledním domácím zápase dokázala sebrat body Fiorentině, když uhrála remízu 1:1. 

O formě Juventusu toho bylo napsáno už hodně. Po zpackaném začátku se týmu daří a neuvěřitelně šlape. Díky fenomenální sérii 15 vyhraných zápasů v řadě se dostal do čela tabulky. Dopomohla mu k tomu porážka Neapole v posledním ligovém kole. Hodně se mluví o možné ztrátě s motivací ve spojitosti s nadcházejícím zápasem Ligy mistrů proti Bayernu. Juventus ale určitě nebude chtít přijít o vedení v lize, ke kterému se dostal teprve minulý týden. Juventus těží zejména z precizní defenzivy. Obrana inkasovala gól naposledy před měsícem. Od té doby tak uhrála 9 ligových zápasů s čistým kontem. Kouče také trápí poměrně výrazná marodka. Mimo hru bude s největší pravděpodobností Caceres, Mandžukič, Chiellini a Sandro. Do sestavy by se naopak mohl vrátit uzdravený rychlík Cuadrado. Juventus má ale velmi široký kádr. Mandžukiče v útoku nahradí nejspíš Zaza, v obraně pak bude nachystaný Evra či Lichtensteiner. 

I přes solidní formu Bologni věřím ve výhru Juve. Juventus má opravdu široký a kvalitní kádr a domácí mu nemohou konkurovat. Kouč Allegri moc dobře ví, co by znamenala ztráta bodů před důležitým utkáním v LM. Nevěřím proto, že by ze strany Juventusu mohlo dojít k podcenění soupeře k podcenění. 

 

Můj tip: 2 - výhra Juventusu

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Bologna - Juventus 2 1.57
0.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip