Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

ATP Miami: Mahut N. - Ito T.

24.3.2016 K0jack

24.3.2016 18:35:00

Servisman Nicolas Mahut se v prvním kole turnaje Masters v Miami střetne s Japoncem Item. Ito se prokousal přes dva soupeře kvalifikací a tak bude rozehraný. Nicolase nečeká nic lehkého, zvlášť potom co nenavázal na své skvělé výkony z turnaje v Rotterdamu.

Právě v Rotterdamu hrál tento zkušený matador skvělý tenis, následně šel ale s výkoností hodně dolů. Na domácím halovém turnaji neuhrál jediný zápas, minulý týden vypadl ve druhém kole na turnaji Indian Wells se svým krajanem Gasquetem.

Ito ale také příliš nezářil a doma na Challengeru vypadl hned v první kole s Čínanem Zhangem. V jediném vzájemném zápase těchto dvou tenistů Ito prohrál 1:3 na sety.

Nicolas Mahut je přecijenom zkušenějším tenistou, má dělový servis, který na tvrdém povrchu jistě je velkou výhodou a proto volím jeho výhru v poměrně hezém kurzu.

Můj tip: Mahut

4.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip