Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

ATP Miami: Dodig I. - Monaco J.

23.3.2016 Huron

23.03.2016, 22:15

Ivan Dodig je bývalý 29. hráč žebříčku ATP. V posledních letech trošku spadl, ale stále se drží v nejvyšší stovce. V posledních sezónách pomalu přešel z antuky i na tvrdý povrch a letos hrál prakticky jenom na hardu. Jeho letošní hardová bilance je: 11/6. Dodig měl slušný start sezóny, když hned v lednu opanoval Canberra challenger. Z posledních turnajů se mu příliš nedařilo v Dubaji a Indian Wells, nicméně poslední turnaj Irving chall. skončil Dodig v SF. Tam vypadl s Granollersem-Pujolem. Letos navíc na tomto turnaji už startuje po šesté, takže se dá říct, že je z jeho oblíbených.

Také Juan Monaco v posledních letech klesá žebříčkem níž a níž. Z dříve desátého hráče žebříčku je nyní hráč až druhé stovky. Letos zatím Monaco odehrál jen velmi malé množství zápasů (4). Prvním turnajem byl pro něj ten v Buenos Aires (antuka), tam skončil v osmifinále s Nadalem. Následovla skreč v Riu kvůli problémům s ramenem. Po asi měsíční pauze hrál Monaco na turnaji Indian Wells a, kde po dlouhé bitvě vypadl v prvním kole s Němcem Berrerem. Monaco je hlavně antukář,  na hardu odehraje v průměru minoritní množství zápasů v sezoně. 

Hráči se na kurtu utkali zatím jen jednou a to v roce 2011 v rámci Japan Open. Tehdy vyhrál Dodig 6:2, 2:6, 7:6.
 

Dodig sice nepředvádí žádné extra výsledky ale je rozehraný. To Monaco toho letos moc neodehrál a může být znát nedávné zranění ramene. Proto dnes hraju chorvatského borce.

Můj tip: Dodig

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Dodig I. - Monaco J. 1 1.77
4.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip