Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

AS Řím - Real Madrid

17.2.2016 K0jack

17.2.2016, 20:45

AS Řím je 4. tým italské Serie A, který nedávno vyměnil trenéra. Týmu se ujal kouč Spalletti a v posledních zápasech se dostavily požadované výsledky. AS Řím v lize v posledních 4 zápasech vždy vyhrál. Naposledy o víkendu porazil venku předposlední Carpi, výsledkem 1:3. Pro zápas s Realem jsou nominovaní také někteří hráči, nad jejichž startem visí otazníky. Jsou jimi: Manolas, Salah, Totti a De Rossi. Hrát s největší pravědopobností budou obě čerstvé posily, které ofenzivu římského celku velmi slušně pozvedly. Perottiha a El Shaarawy.

Real Madrid také nedávno změnil trenéra. Stal se jím legenda a bývalý hráč Zinedine Zidane. Po jeho nástupu se týmu začalo dařit. Real v současné době v lize boří jednu obranu za druhou. Platí to především v domácích zápasech. V posledních 3 domácích ligových zápasech nastřílel Real celkem 15 gólů. Real prošel základní skupinou jednoznačně. Obrat o body ho dokázala pouze doma Paříž. Ostatní zápasy Real jasně vyhrál. Poslední zápas ve skupině dokonce porazil doma Malmö 8:0. K dnešnímu zápasu bude chybět: Marcelo, Pepe a Gereth Bale. Vzhledem k šířce a kvalitě kádru nebude mít Real problém tyto hráče nahradit.

AS Řím sice v posledních zápasech svoji hru zlepšil, nicméně jeho výkony stále nejsou na takové úrovni, aby tým mohl konkurovat Realu. Real již tradičně potáhne dvojice Ronaldo, Benzema. Ačkoliv kouč Zidane nemá coby trenér ještě takové zkušenosti, v tomto zápase jemu I celému týmu věřím. 

Můj tip: výhra Realu 

 

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - AS Řím - Real Madrid 2 1.87
0.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip