Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Arsenal - Newcastle

2.1.2016 madarovec13

2.1.2016, 16:00

Arsenal dnes přivítá na Emirates Newcastle. Domácí po výprasku od Southamptonu opět nabrali správný kurz a dostali se tak na čelo tabulky.  Na domácí půdě našel Arsenal přemožitele pouze jednou a na desátý domácí zápas si nemohl vybrat lepšího soupeře.  Arsenal totiž 8x v řadě Newcastle porazil a dnes bude určitě v této statistice chtít pokračovat. Dobrým ukazatel obou celků v letošním roce je skóre. 33:18 ku 19:34. To značí prakticky opačné hodnoty vstřelených a inkasovaných branek. Newcastle z hostujících hřišť nevozí body nikterak často, pouze 7 bodů z 27 možných.

Newcastle. Jakožto tradiční celek PL disponuje velice solidním kádrem. Wijnaldum, Perez, Janmat, Mbemba a další, ale jejich výsledky shazuje především nízká produktivita. Ta by měla být ještě umocněna brankářem Petrem Čechem, který už v PL láme rekordy v počtu nul.

Dnešní favorit je naprosto jasný i přes menší potíže s marodkou (Wilshere či Cazorla) a vyhraje v handicapu 0:1. Rychlost, zakončení, forma, domácí prostředí to vše dnes zajistí Arsenalu 3 body.


Můj tip: Arsenal hcp 0:1
Riskantní volba: Arsenal hcp 0:2

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Arsenal - Newcastle 0:1 1 1.54
5.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip