Sázkařský blog

Inspirujte se analýzami vybraných utkání od opravdových sázkařů. Chcete i Vy přispět svojí analýzou? Pošlete ji na blog@victoriatip.cz. Ty nejlepší budou odměněny.

Blog

Anglie: Chelsea - Leicester

14.5.2016 gracej

Chelsea je sice v této sezóně horší tým než Leicester.

Tabulka:
9. Chelsea: 12 – 13 – 12, 49 bodů
1. Leicester: 23 – 11 – 3, 80 bodů
 
Domácí prostředí pro Chelsea by ovšem rozdíl mezi týmy mohlo smazat. Navíc, pokud hraje Chelsea na svém hřišti, zápas končí nejčastěji právě remízou, a to nejen v zápasech hraných po celou ligovou sezónou, ale i v zápasech hraných v poslední době.

Chelsea doma (výsledky celé sezóny): 5 – 8 – 5 
Chelsea doma (posledních 9 zápasů): 1 – 7 – 1
 
Rovněž poslední zápas Chelsea hraný na jejím hřišti a Leicesteru hraný na cizím hřišti napovídá remíze. Obě mužstva totiž v zápasech remizovaly. Chelsea přitom hrála doma s tabulkově podobným mužstvem jako je Leicester. Leicester hrál zase s tabulkově podobným mužstvem jako je Chelsea.

Chelsea – 2. Tottenham 2:2
5. Manchester United – Leicester 1:1
 
Také poslední vzájemný duel je nakloněn tomu, že by zápas mohl skončit remízou. Leicester 14. 12. 2015 doma Chelsea porazil o jeden gól (2:1). Pokud vezmu do úvahy výhodu domácího prostředí pro Chelsea, zápasu by mohla svědčit právě remíza.
 
Kurz zveřejněný sázkovou kanceláří VictoriaTip na remízu je přitom slušný. Jiní legální provozovatelé internetových kursových sázek v České republice při mém vsazení totiž nenabízeli na remízu vyšší kurs než VictoriaTip, proto jsem i já vsadil na tento zápas právě u této sázkové kanceláře.

Tipy autora

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Chelsea - Leicester 0 3.80
5.0
Hodnocení

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip